fbpx

СЕРВІСИ ПРОЕКТИ “ПІД КЛЮЧ”

Виїздне маркування та Проекти “під ключ”

Найкраще, що ви зможете зробити для свого бізнесу — це звернутися до нашої компанії Семарк

Працювати з нами легко та просто:


Ви — залишаєте заявку.


Ми — розробляємо індивідуальну концепцію, пропонуємо різні варіанти, погоджуємо кошторис та план заходу, повністю супроводжуємо сервіс виїздного маркування, несемо відповідальність за свою роботу. Але головне, що ми робимо для вас — створюємо цілком готові рішення у відповідності до ваших завдань та бізнес потреб.


Ви — отримуєте готове рішення.

Кому підійде послуга
виїзного лазерного гравіювання?

null

Івент агентств з надання послуг

Потрібно вирішити задачу з обліком майна, інвентаря або будь-якого обладнання? Ми знаємо, як вам допомогти. Навіть якщо вам здається, що це неможливо, ми завжди знайдемо вихід. Все що вам для цього потрібно —  залишити заяву на нашому сайті, або зателефонувати нам. Команда нашої сервісної служби завжди на зв’язку.
null

Організаторів івент заходів

Виїзне лазерне гравіювання — це чудова можливість внести родзинку в будь-який захід.Оперативне нанесення ініціалів та написів на пам’ятні подарунки не залишить байдужим жодного з учасників урочистостей. Також ми допоможемо персоналізувати продукцію бренду на виставці. Це вигідно виділить її з-поміж інших учасників та зробить такою, що максимально запам’ятовується відвідувачам.
null

Власників кафе та ресторанів

Ви є власником кафе чи ресторану? Тоді ми їдемо до вас. Нанесення лазерного гравіювання на столові прилади не тільки вигідно відрізнить ваш заклад від інших аналогічних, але й істотно підвищить його імідж та статус в очах відвідувачів.

Але це тільки незначна частина того, де ми будемо корисні для вас. Нанесення логотипу або будь-якої іншої інформації на меблях, кухонному приладді та посуді, інших предметах вашого закладу харчування, допоможе додати йому додаткової впізнаваності та індивідуальності стилю.

null

Організаторів спортивних заходів

Спеціалісти нашої компанії оперативно виконають лазерне гравіювання з ініціалами переможців на медалях, кубках, пам’ятних грамотах та інших нагородних знаках. Це дозволить зробити змагання незабутнім для його учасників та підвищить ваш рейтинг, як організатора.
null

Керівників промислових підприємств

При виробництві великогабаритних виробів, які підлягають маркуванню, не завжди доцільно вивозити їх за територію підприємства з метою нанесення відповідних написів. По-перше, це економічно не вигідно, а по-друге— пов’язано з додатковим витрачанням часу на отримання спецдозволу та організацію процесу перевезення. Наші спеціалісти оперативно прибудуть на ваш об’єкт та нанесуть маркування на деталь за допомогою портативного лазерного обладнання.

Також ми швидко зможемо промаркувати велику партію інструменту та іншого обладнання. Послуги виїзного лазерного гравіювання від компанії «CEMARK» заощадять ваш час та кошти, а якість та швидкість роботи наших співробітників приємно вас здивує.

Потрібно промаркувати великогабаритну деталь, але перевозити її немає ні часу, ні можливості? Не впадайте у відчай! Сьогодні це питання можна вирішити швидко та просто! Виїзне лазерне гравіювання від компанії «CEMARK» — це те, що вам необхідно.

Технічні вимоги для
виїзного лазерного гравіювання

Щоб процедура була виконана швидко та якісно, ​​ми висуваємо деякі вимоги до робочого приміщення, а саме:

 • наявність розетки з напругою 220В;
 • мінімальна площа — від 3 кв.м.;
 • стіл та стілець для кожного комплекту обладнання та оператора;
 • наявність витяжки.

Мінімальний час роботи наших спеціалістів складає 2 години. Також можливе надання послуг з виїзного гравіювання на відкритому повітрі. Щоб узгодити умови такого замовлення, зв’яжіться з нашим оператором.

Проекти “під ключ”

Наше головне завдання ,це звільнити ваш час для  Вашого бізнесу.

Ми беремо на себе повну відповідальність за реалізацію проекту під ключ. Ви ставите завдання — ми оперативно та якісно його виконуємо.

Звичайно, Ви можете самостійно покроково шукати варіанти ,підбирати матеріали ,шукати найкращу ціну .  Але навіщо такий клопіт, якщо можна одразу одним дзвінком в компанію Семарк закрити всі питання ,звільнити собі такий дорогоцінний час . Ми вже багато років займаємось лазерним гравіюванням та ударно точковим маркуванням,  тому як ніхто інший знаємо, що саме заслуговує уваги та що ліпше придбати та як якісно та вчасно закрити проект “під ключ”. 

 

Що ми зробимо для вас?

Комплексна розробка концепту вашого майбутньо гопроекту : складемо бюджет , ми зробимо для Вас  Дизайн-макету під ваш проект, підберемо кращий варіант матеріалу, організуємо логістику .Ми беремо на себе всі етапи проекту, контролюємо їх у рамках нашої команди, несемо відповідальність за результат у цілому.

Чому обирають нас?

 • null

  високий професійний рівень, сервіс та клієнтоорієнтованість наших співробітників

 • null

  пошук та розробка індивідуальних рішень для кожного окремого випадку

 • null

  вирішення поставлених завдань у відповідність до побажань клієнта та специфіки його бізнесу

 • null

  виїзд на об’єкти, розташовані у будь-якій точці України

 • null

  нанесення лазерного гравіювання на будь-які матеріали;

 • null

  чіткість та оперативність виконання поставлених завдань

 • null

  високий професійний рівень, сервіс та клієнтоорієнтованість наших співробітників

Ми беремо на себе повну відповідальність за реалізацію проекту під ключ. Ви ставите завдання — ми оперативно та якісно його виконуємо.

ФОТО

Підтримай Україну