fbpx

Лазерне гравіювання для

HoReCa

Область застосування

Лазерне гравіювання для HoReCa — це практично необмежені можливості при оформленні інтер’єру, брендуванні столового приладдя, а також нанесенні зображень на сувеніри. Адже погодьтеся, що на загальне враження від відвідування готелю чи закладу громадського харчування впливає не лише якість обслуговування, але й різноманітні деталі, що формують його загальний стиль.

Компанія «CEMARK» надає послуги з нанесення логотипів та написів на обкладинку меню, гардеробні номери, посуд та столові прилади, таблички, елементи декору та інші вироби з різних матеріалів. Завдяки лазерному гравіювання таких предметів ви не тільки підкреслите індивідуальність стилю та високий статус свого закладу, але й сформуєте у підсвідомості клієнтів його стійкий образ.

Чому обирають нас?

Наша компанія вже протягом кількох років успішно надає послуги лазерного гравіювання для ресторанів, готелів та кафе. Чому вибирають нас? Про це ми запитали наших клієнтів і ось що вони відповіли:

 • null

  висока кваліфікація персоналу, який знає все про лазерне гравіювання та здатний вирішити навіть найскладніше завдання

 • null

  сучасне обладнання, у тому числі і для виїзного лазерного гравіювання

 • null

  оперативність та висока якість виконуваних робіт

 • null

  доступні ціни

Щоб замовити лазерне гравіювання для HoReCa або отримати безкоштовну консультацію з питань, що вас цікавлять, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Також ви завжди зможете відвідати наш офіс та особисто ознайомитись з прикладами наших робіт, персоналом та виробничим процесом.

Телефонуйте нам прямо зараз і не прогавте свій шанс замовити лазерне гравіювання за ціною, яка приємно вас здивує.

ФОТО

Підтримай Україну