fbpx

Івент
агентства

Підготовка будь-якого заходу — це досить важке та дуже відповідальне завдання. Не можна скидати з рахунків навіть несуттєві, на перший погляд, дрібниці. Особливо, якщо це стосується пам’ятних сувенірів гостям або нагородних знаків.

Фахівці компанії «CEMARK» візьмуть частину турбот, пов’язаних з оформленням подарунків та нагород, на себе. Ми швидко та якісно виконаємо лазерне гравіювання написів або малюнків на предметах із металу, скла, пластику та інших матеріалів. Будьте певні, що гості заходу будуть приємно вражені такими сувенірами та запам’ятають їх надовго.

Область застосування лазерного гравіювання
при організації івентів

Пам’ятні подарунки — це найбільш приємна частина будь-якого заходу, будь то свято, виставка, семінар або спортивні змагання. Увічнити знакову подію допоможе лазерне гравірування сувенірів, за допомогою якого можна нанести напис, логотип та іншу інформацію на вироби з різних матеріалів.

Однак сфера застосування даної технології для івент агентств не обмежується тільки цим. Гравіювання за допомогою фокусованого променю світла також можна використовувати для маркування:

 • інструментів, скринь та іншого інвентарю для сервісних компаній, знімальних груп, виїзних бригад техпідтримки;
 • звукового, світлового та відеообладнання, яке використовується при організації фестивалів, концертів, форумів, конференцій та інших масових заходів з великою кількістю підрядників та їхньої апаратури. Це дозволить уникнути плутанини та швидко знайти свою техніку після завершення івента.

Лазерне гравіювання металу, дерева, скла, пластику та інших матеріалів не руйнує їхню структуру та жодним чином не впливає на міцність виробу. Це абсолютно безпечна технологія, яка допоможе ідентифікувати предмет та його власника.

Чому обирають нас?

Сьогодні на ринку представлено безліч компаній, які надають послуги з лазерного гравіювання. Чому обирають нас?

 • null

  високий професійний рівень фахівців, які завжди йдуть у ногу з часом та пропонують оптимальний для клієнта варіант вирішення задачі;

 • null

  використання сучасного високотехнологічного обладнання, що дозволяє швидко та точно наносити навіть найскладніші малюнки – логотипи, QR-коди, а також інші зображення;

 • null

  широкий спектр послуг. Ми зможемо виконати гравіювання на будь-якій поверхні, будь то метал, пластик, скло або камінь. Також ми надаємо послуги з на об’єкті замовника, що заощаджує час та кошти на доставці виробів до нашого офісу;

 • null

  швидке та якісне виконання поставлених завдань.

Ми беремо на себе повну відповідальність за реалізацію проекту під ключ. Ви ставите завдання — ми оперативно та якісно його виконуємо.

ФОТО

Підтримай Україну