fbpx

Установка напівавтоматичного маркування бирок для ідентифікації тварин.

Мета проекту:

У  зв’язку з необхідністю обов’язкової ідентифікації тварин для загальнонаціонального обліку і моніторингу, постає задача з виготовлення засобів візуальної ідентифікації , наприклад вушних бирок . Крім безпосереднього формування виробу та елементів кріплення , важливим моментом є нанесення інформації на вушну бирку. Маркування вручну – маркерами, термотисненням, принтерами не є продуктивним, естетичним та стійким. Також, згідно нормам, вимагається нанесення штрих-коду, що неможливо, або ускладнено такими методами.

Виходячи з потреб Державної системи ідентифікації найбільш доцільним вважається нанесення інформації на бирку методом лазерного маркування.

Технічне завдання

  1. Виготовлення Системи маркування вушних бирок для ВРХ з використанням  2х лазерних маркувальних машин потужністю 50Вт, в комплекті з механізмами та оснащенням для переміщення та позиціонування бирки.
  2. Продукція що має маркуватись:
    • Вушна бирка для ідентифікації ВРХ (нак. Мінагрополітики №342 від 08.2003)
  1. Виробнича потужність Системи маркування: 2500 елементів на годину
  2. Конструкція сировини, що подається на маркування: Блоки з 4 бирок (2 порожнисті+2 вхідні частини скріплені між собою по черзі в ряд)
  3. Вивантаження відмаркованої продукції: В картонні коробки по 100шт безпосередньо з Системи маркування.
  4. Якість маркування(залежить від якості матеріалу бирки): Елементи маркування – логотип, номери мають бути чіткими, максимально контрастними. Штрих-код має зчитуватись спеціальними сканерами
Підтримай Україну